O firmie

Firma "MAN-FASHION" powstała w 1989 roku w Słupsku, jako jedna z pierwszych prywatnych fabryk w Polsce zaczęła produkować męskie buty wizytowe. Od samego początku kierowano się wzornictwem stylistów włoskich, podpatrując jakie są tendencje w obuwniczej stylistyce, biorąc udział w targach, pokazach, prezentacjach. Obuwie produkowane przez firmę "MAN-FASHION" jest łatwo odróżnialne od innych, gdyż łączy w sobie włoską lekkość i modę, z polskim przywiązaniem do jakości. Kolekcje firmy wystawiane są na Targach Poznańskich - Poznański Tydzień Mody.

Ponad stupięćdziesięcioosobowa załoga firmy przez cały czas stara się dostarczyć najwyższą jakość i doskonałą wygodę dla swoich użytkowników w Polsce jak i zagranicą. Obuwie firmy "MAN-FASHION" produkowane jest od 12 lat z wykorzystaniem najnowszej technologii i nowoczesnych maszyn co jest gwarantem dobrej jakości.

Wymogi rynku polskiego były dla nas drogowskazem w uzyskaniu dobrej jakości i żywotności naszego obuwia, co stawia naszą firmę wśród renomowanych producentów krajowych jak również skutecznie konkurujemy na rynkach zagranicznych takich jak: Rosja, Niemcy, Ukraina, Litwa, Czechy, Białoruś. Dewizą właścicieli i załogi firmy "MAN-FASHION" jest dbałość o najwyższą jakość oraz wygoda jak i zadowolenie naszych klientów.